PowerDVD
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.05.2014
Toplam İndirme
4562
Üretici Firma
CyberLink
Uyumlu Sistemler
Windows

PowerDVD 14

Film İzleme Programı

PowerDVD; DVD, HD ve Blu-ray filmleri izleyebilmenizi en kolay yoldan ve en iyi şekilde sağlayan bir video oynatıcıdır.

Program Hakkında

PowerDVD; DVD, HD ve Blu-ray filmleri izleyebilmenizi en kolay yoldan ve en iyi şekilde sağlayan bir video oynatıcı ve film izleme programı.

PowerDVD Ultra'nın yeni özellikleri arasında 3D ve 4K (Ultra HD) görüntü desteği, düşük çözünürlüğe sahip videoları upscale yöntemi ile HD kalitesine yükselten TrueTheater HD, video izleme esnasında saniyedeki kare sayısını (frame rate) yükselterek daha akıcı bir görüntü sağlayan TrueTheater Motion, 2D olan video ve fotoğrafları 3D'ye çevirebilen TrueTheather 3D ve renkleri ve detayları iyileştiren TrueTheater Lighting dikkat çekiyor. Ayrıca popüler video paylaşım sitelerinden video indirme özelliği de programa eklenmiş durumda.

Video izleme programı denince akla ilk gelen isimlerden biri olan PowerDVD ile AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD ve WMV-HD gibi gelişmiş HD formatlardaki filmleri ve videoları yüksek kalitede izleyebilirsiniz. HDMI 1.3 desteği ve 8 kanal ses ile evinizde sinema keyfini eksiksiz yaşayabilirsiniz. PowerDVD, Dolby TrueHD ve DTS- HD ses formatlarını da destekler ve TrueTheater özelliği sayesinde izlediğiniz görüntüye en uygun ses seviyesin ince ayarlamalarla kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kaspsamlı bir medya oynatıcı olmasının yanında PowerDVD Remote özelliği sayesinde iPhone, iPad ve Android tabanlı mobil cihazlarınızdan PowerDVD yazılımını yerinizden kalkmadan kontrol edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

PowerDVD
PowerDVD
Tümünü Göster