PIXresizer
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
13.06.2011
Toplam İndirme
816
Üretici Firma
David De Groot
Uyumlu Sistemler
Windows

PIXresizer 2.0.5

Resim Boyutlandırma Programı

Resim boyutlandırma programı PIXresizer ile fotoğraflarınızın, resimlerinizin pratik bir şekilde bouyutunu değiştirebilirsiniz.

Program Hakkında

PIXresizer; resimlerinizin, fotoğraflarınızın pratik bir şekilde boyutlarını değiştirmenize yarayan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Bu program, oldukça çabuk bir şekilde tek bir dosyayı ya da seçilen birden çok resim dosyasını; internet ortamında ya da bir e-posta içinde kullanabilmek için çok çabuk bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza olanak sağlar.

PIXresizer, programını kullanılarak boyutları küçültülen dosyalar; bambaşka bir dizine kaydedilir ve dolayısıyla; orijinal resimleriniz hiçbir değişiklik olmadan aynı şekilde kalır. Bu program; arasından seçim yapabileceğiniz, birkaç farklı yeniden boyutlandırma yöntemini size sunar ve otomatik olarak; en uygun boyutları hesaplayabilmek için resim boyutlarını tanıyabilir. PIXresizer uygulaması; dahili bir resim görüntüleme aracını da bünyesinde barındırır. Ayrıca bazı grafik formatları arasında dönüşüm yapabilmenize olanak sağlar. Bmp, gif, jpg, png ve tif formatlarındaki dosyaları açabilir ve kaydedebilir.

Ekran Görüntüleri

PIXresizer
PIXresizer
Tümünü Göster