PicViewer
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.02.2010
Toplam İndirme
597
Üretici Firma
Anix Software
Uyumlu Sistemler
Windows

PicViewer 3.0.2.40

Resim Görüntüleme Programı

PicViewer; BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF, TGA, PSD ve PCD formatları dahil olmak üzere, en çok bilinen resim dosyası formatlarında, resimleri görüntüleyebilen bir resim görüntüleme programıdır.

Program Hakkında

PicViewer, yaygın olarak kullanılan ve bilinen resim türlerini görüntüleyebilen bir resim görüntüleme programıdır. Bu programın içerdiği özellikler arasında; slayt şovlar; dosya dosya tarama yapabilme; dosya yöneticinizden resimlere erişim yapabilmeniz için bir resim dosya adı komut satırı parametresi; animasyonlu GIF formatı desteği; BMP formatında, dosyaları Clipboard'a kopyalayabilme özelliği; yer imleri; otomatik olarak boyutlandırma, esnetme ve döşeme için modlar gibi özellikler bulunur. Yazılımın 2.6 sürümü; geliştirilmiş bir slayt şovu ve slayt şov düzenleyicisini içerir. Programın en son sürümü; var olan tüm özellikler için geliştirmeleri ve iyileştirmeleri içerir.

Yazılımın 2.7 sürümü; küçük resim yazdırma işlemini ve yeni eklenti modüllerini destekler; HTML sayfalarını görüntüler; birçok farklı ses ve video dosyalarını (WAV, MP3, WMA, AVI, MOV, MPEG, ASF) oynatabilir. Yazılımın

PicViewer 3.0.2.40 sürümündeki yenilikler ve özellikler:

  • Çeşitli güncellemeler, geliştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir.