Picasa
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.09.2015
Toplam İndirme
21374
Üretici Firma
Google
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

Picasa 3.9 Build 140.248

Resim Düzenleme Programı

Picasa, fotoğraflarınız için görüntüleme, düzenleme ve organize etme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz programdır.

Program Hakkında

Picasa, bilgisayarınızdaki resimleri bulmanıza, editlemenize, resim arşivi oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan bir resim düzenleme programı.

Picasa programını her açışınızda bilgisayardaki fotoğraflar otomatik olarak tespit edilir (unuttuklarınız dahil) ve fotoğraf arşivi olarak tarihe, klasör adına göre organize edilir.

Picasa aynı zamanda bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bir tıklama ile resimlere efekt verme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca baskı alma, resim paylaşma, işlemleri de tek yerden yürütülebilir.

Picasa yazılımında dahili olarak bulunan araçlar sayesinde; fotoğraflarınızı sıkıştırma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmadan e-posta aracılığıyla fotoğraf paylaşma işlemi gerçekleştirebilir; resimleri Google+'da paylaşabilir, fotoğraf baskıları alabilirsiniz.

Ayrıca bu yazılım sayesinde; fotoğraf koleksiyonlarınızı istediğiniz anda çabucak bir USB'ye, CD'ye ya da bir sabit sürücüye yedekleyebilirsiniz. Picasa ile tıpkı Gmail'de olduğu gibi fotoğraflarınıza etiket ve yıldız ekleyerek düzenlemenize; tüm resimler için başlıklar yazmanıza ve resimlerinizi olduğu kadar, videolarınızı da düzenlemenize olanak sağlar. Picasa Türkçe olarak da kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

Picasa Ekran Görüntüsü
Picasa Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster