PhotoPlus Starter
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.07.2013
Toplam İndirme
19051
Üretici Firma
Serif
Uyumlu Sistemler
Windows

PhotoPlus Starter 6.03

Fotoğraf Düzenleme Programı

PhotoPlus, bilgisayarınızdaki fotoğraflarınız üzerinde çeşitli şekillerde oynamanızı sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Editör yorumu

PhotoPlus Starter ücretsiz fakat kullanıcı kaydı isteyen bir programdır. Bu yüzden İndir'e tıkladıktan sonra açılan sayfada e-posta adresinizi girin ve "Continue" düğmesine tıklayın. İkinci sayfada üyelik bilgilerinizi girin ve "Continue" düğmesi ile devam edin.

Girdiğiniz e-posta hesabına bir aktivasyon mesajı gelecektir. Mesajdaki bağlantıya tıklayın ve siteye kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Ardından tekran "İndir" sayfasını açın ve "Download" butonuna tıklayarak programı indirin. Yine aynı sayfadaki Ürün anahtarı (Product Key) ile programı aktifleştirebilirsiniz.

Program Hakkında

PhotoPlus Starter, fotoğraflarınızı bilgisayara aktarmanıza, dijital fofoğraflarınızı farklı efektlerle süzlemenize veya değiştirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

PhotoPlus programı pek çok resim formatını desteklemektedir. Program ile açtığınız dijital fotoğrafları resimleri çeşitli efektler, filtreler, araçlar yardımıyla düzenleyebilir ve profesyonel sonuçlar alabilirsiniz. Üzerinde oynama yaptığınız (editleme) fotoğrafları da farklı şekillerde kaydedebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

PhotoPlus
Tümünü Göster