PhotoELF
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.03.2012
Toplam İndirme
1083
Üretici Firma
Landofcom Software
Uyumlu Sistemler
Windows

PhotoELF 4.1.12

PhotoELF, yüzlerce farklı özellik sunan, fotoğraf arşivinizi yönetip tesimleri düzenlemenizi ve baskı almanızı sağlayan bir fotoğraf düzenleme ve baskı programıdır.

Program Hakkında

PhotoELF, yüzlerce farklı özellik sunan fotoğraf düzenleme ve baskı programıdır. PhotoELF ile, 82 farklı görüntü formatında görüntülerinize bakabilir, düzenleyebilir, organize edebilir ve yazdırabilirsiniz. Kırpma, JPEG sıkıştırma, baskı, isimlerinin değiştirilmesi, döndürme, düzenleme, boyutlandırma, dpi seti, biçimleri dönüştürmek ve watermarks eklemek gibi işlemleri basitçe yapabilmenizi sağlayan yığın işleme özelliği ile, binlerce fotoğrafı saniyeler içerisinde düzenleyebilirsiniz.

Yazdırma özelliği, kendi düzenleme şablonunuzu kişiselleştirme, projelerinizi kaydetme, prova yaprakları yazdırma, tam boyutta baskı yapma gibi özellikler içerir, yaprak başına 144 farklı fotoğraf yazdırabilir. PhotoELF bunların yanında, ajanda, kar, poster, çift poz yaratma, kırmızı göz çıkarma, parlaklık, kontrast ayarları yapma, web sitesi albümü ve slide gösterisi yaratma gibi imkanlar da sunar.

Ekran Görüntüleri

Photo Elf
Photo Elf
Tümünü Göster