Paragon Backup & Recovery Free
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
31.03.2014
Toplam İndirme
1312
Uyumlu Sistemler
Windows

Paragon Backup & Recovery Free 2014

Yedekleme Programı

Paragon Backup & Recovery Free, yedekleme ve geri yükleme ihtiyaçlarınıza yönelik gelişmiş ücretsiz bir program.

Program Hakkında

Paragon Backup & Recovery Free, bilgisayarınızın tam yedeğini (Sistem dosyaları, programlar ve kişisel dosyalarınız) alabileceğiniz ve gerekli durumlarda bu yedeklerden geri yükleme yapabileceğiniz ücretsiz bir yedekleme programı.

Paragon Backup & Recovery free ile tüm bilgisayarı yedekleyebileceğiniz gibi isterseniz sadece seçeceğiniz dosyaların yedeğini alabiliyorsunuz. Diffrential Backup özelliği sayesinde dosyaların bir kez yedeğini aldıktan sonra bir dahaki yedekleme işlemlerinde sadece değişen dosyaları yedekleyerek disk alanından ve zamandan kazanabiliyorsunuz.

Program aldığınız yedekleri daha güvenli bir duruma getirmek için Backup Capsule adında bir özellik sunuyuyor. Bu özelliği kullandığınızda bilgisayarınızdaki herhangi bir disk üzerinde gizli bir yedekleme alanı oluşturuyor ve yedekleri bu alanda tutuyor. Dolayısıyla yedekleri yanlışlıkla silmek gibi riskli durumlardan kurtuluyorsunuz.

Yedekleme işlemlerini Backup Scheduler ile otomatik olarak istediğiniz saatte başlatabilir ve istediğiniz hedefe (USB disk, ağ üzerindeki bir paylaşım, CD/DVD/Blu-ray ya da Backup Capsule) gönderebilirsiniz.

Yedekten geri dönme işlemleri için birden fazla seçenek bulunuyor. Standart geri yükleme işlemleri programın arayüzünden bir kaç tıklama ile yapılabiliyor. Windows çökmesi, disk bozulması vb. gibi bilgisayarı açamadığınız durumlarda USB ya da CD kullanarak bilgisayarı açabileceğiniz sağlayan Bootable Media desteği de bulunuyor.

Ekran Görüntüleri

Paragon Backup & Recovery Free
Paragon Backup & Recovery Free
Tümünü Göster