Nero BackItUp
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.06.2015
Toplam İndirme
1608
Üretici Firma
Nero
Uyumlu Sistemler
Windows

Nero BackItUp 2015-1.0.5.2

Yedekleme Programı

Nero BackItUp, Windows, Android, iPhone, iPad ve Windows Phone cihazlarda kullanılabilen ücretsiz yedekleme programıdır.

Program Hakkında

Nero BackItUp, Windows bilgisayar, Android tablet ve akıllı telefonlar, iPhone, iPad ve Windows Phone tabanlı cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz yedekleme programıdır.

NeroBackItUp ile bilgisayarınızdaki dosyaların yedeğini (sistem dosyaları hariç) ister sabit diske (dahili ya da usb disk), CD & DVD'ye ya da Nero'nun bulut teknolojisine sahip online storage sistemi üzerine alabiliyorsunuz. Online Storage'da 5GB yer ücretsiz olarak sunuluyor. İsterseniz ücretli olan pro sürümüne geçip daha fazla online storage (25GB ve sınırsız olan Unlimited seçeneği var) alanı kullanabiliyorsunuz.

Nero BackItUp programının arayüzü oldukça kolay kullanılabilecek şekilde tasarlanmış, ilk çalıştırdığınızda toplam 3 adımdan oluşan bir yedekleme sihibazı bulunuyor. Sırasıyla ilk ekranda yedek alınacak dosya ve klasörler seçiliyor, ikinci ekranda yedeklerin alınacağı hedef (Yerel disk, Optik disk, Ağ ve Çevrimiçi Depolama ) seçiliyor ve son adımda yedek alma sıklığı seçiliyor (Elle, Aylık, Haftalık, Günlük, Sürekli) ve yedekleme hazırlığı bitmiş oluyor. Bundan sonra sağ alt köşede bulunan Şimdi Yedekle simgesine tıklayarak hemen yedek alabilir ya da bir önceki ekranda belirlenen zaman geldiğinde programı otomatik olarak yedek alacaktır.

Ekran Görüntüleri

Nero BackItUp
Nero BackItUp
Tümünü Göster