mp3DirectCut
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.04.2014
Toplam İndirme
2670
Üretici Firma
Martin Pesch
Uyumlu Sistemler
Windows

mp3DirectCut 2.20

MP3 Kesme Programı

mp3DirectCut, ücretsiz mp3 kesme ve düzenleme programıdır.

Program Hakkında

Mp3DirectCut, dosyanın orijinal halini bozmadan MP3 düzenleme işlemlerini yürütebileceğiniz ücretsiz bir MP3 kesme programı.

Bu program sayesinde; ses dosyası düzenleme işini, dosyayı 'PCM' formatına dönüştürmek zorunda kalmadan, direkt olarak MP3 kesme işlemi gerçekleştirebilir, kopyalayabilir, yapıştırabilir, değiştirebilir ve MP3 birleştirme yapabilirsiniz.

Programın Mp3 birleştirme özelliği kullanıcıların dosyalarını tekrar kodlamak zorunda kalmadan zaman tasarrufu yapmalarına ve dosyanın orijinal ses kalitesine korumalarına olanak sağlar. Çünkü bu süreçte, hiçbir dosya başka bir formata dönüştürülüp, daha sonra tekrar kodlanmak zorunda kalınmaz.

Programda dahili olarak bulunan MP3 kayıt etme özelliği; her türlü kaynaktan anında (gerçek zamanlı olarak) kayıt yapılabilmesine olanak sağlar. Programın başlama noktası bilgileri ya da durdurmayı saptama özelliği ve müzikleri parçalara ayırabilme özelliği sayesinde, CD imajları gibi oldukça uzun olan dosyaları, artık oldukça kolay bir şekilde parçalara ayırabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

mp3DirectCut
mp3DirectCut
Tümünü Göster