Metal Player
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.02.2014
Toplam İndirme
2080
Üretici Firma
Abyssalsoft
Uyumlu Sistemler
Windows

Metal Player 4.1.2.4

Video İzleme Programı

Metal Player, sistem kaynak kullanımı düşük bir video ve müzik oynatıcıdır.

Program Hakkında

Metal Player popüler video dosyaları (mkv, m4v, avi, divx vx) ve müzik dosyalarını (mp3, flac, m4a, ape, ogg vs) oynatabilen az yer kaplayan ve sistemi yormayan bir media player uygulamasıdır. Dahili codec desteği sayesinde herhangi bir codec paketi kurmanıza gerek olmadan neredeyse tüm video ve müzik dosyalarını oynatabilirsiniz.

Program bir çok rakibinde olduğu gibi 10 bant ekolayzır ve çalma listesi desteğine sahip. Çalma listesindeki karışık çalma (A-Z sıralı, rastgele) modlarına ilave olarak çok dinlenen şarkılardan özel bir sıralama seçeneği de bulunuyor. Diğer özellikleri arasında dosyalar hakkında detaylı bilgi verme (codec, bit rate vs), otomatik alt yazı indirme, URL'den video oynatma bulunuyor.

Desteklenen müzik dosyası türleri:

Mp3, wav, wma, cda, mpa, ac3, ogg, snd, rmi, m4a, ape, flac, aac, mp1, gsm, aif, ra, au, mid ve midi.

Desteklenen Video dosyası türleri:

mp4, avi, mpg, mpeg, wmv, mp2, mpe, asf, dat, divx, m1v, m2v, m4v, vob, mpv, ogm, ogv, flv, swf, mkv, rm, m2ts, evo, webm, 3gp, qt, mov (Quick Time codec gerektirir).

Desteklenen protokoller:

Http, https, mms, mmh and ftp.

Desteklenen diğer dosya ve formatlar:

h264, vc1, mpeg1, mpeg2, mpeg4, msmpeg4, vp8, wmv3, wmv12, mjpeg, theora, flash, vp6, svq, h261, h263, indeo, camtasia, fraps, huffyuv, qtrle, dvvideo, blink, smackvid, rv12, rv34, lagarith, cinepak, camstudio, qpeg, zlib, rpza, png, msrle, prores, untvideo, dirac, dnxhd, msvideo1, 8bps, loco, zmbv, vcr1, snow, ffv1 ve v210/v410.

Ekran Görüntüleri

Metal Player
Metal Player
Tümünü Göster