Kızların Nefret Ettiği 10 OyunEkleyen
Allien
Güncelleme Zamanı
28.04.2013

Konsollarda ya da bilgisayarınız da video oyunlarıyla vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz. Fakat kız arkadaşlarınız yada eşlerinizin bu durumdan rahatsız olmasını istemiyormusunuz? O zaman bu 10 oyundan kesinlikle uzak durun!

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

10. Smackdown vs. Raw 2009

Oyun genel anlamda şov olan Amerikan güreşinin ta kendisi. Erkekler için bir eğlence gibi gelse de emin olun karşı cinsiniz için aynı hissiyat geçerli değil. Kadınlar televizyonda bile bu şovlardan nefret ederken erkek arkadaşlarının gözleri önünde bu oyunun içine düşmesi pekte hoş karşılanmayabilir. Eğer kız arkadaşınızla aranız açılıyorsa son zamanlarda neler yaptığınızı gözden geçirin. Belki siz de Smackdown vs. Raw 2009 oynamış olabilirsiniz...(O kadar seviyorsanız en azından yalnız oynayın)

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

9.Worms 3D

Kadınlar bazen erkeklerin yaptığı şeyleri anlamakta güçlük çekebilir. Bunlardan birisi de savaşan ve delicesine çarpışan solucanlar. Worms 3D 2003'te çıktığında bir grup tarafından geliştirilmiş ve henüz değeri bilinmemiş bu oyun, oyuncuları arkadaşlarıyla birlikte fazlasıyla eğlenceli bir savaşın içine çekti. Bu kadar zaman geçmesine rağmen hala daha popülerliğini koruyor. Fakat tüm gün böyle bir oyunun başında oturmanız kız arkadaşınız için içinden çıkılmaz bir eziyete dönüşebilir. Bizden uyarması...

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

8.Final Fantasy

Final Fantasy serisi geliştiriciler için çok önemli bir oyun. 20 yıl içinde dünya çapında tüm konsollarda 85 Milyondan fazla satmış bir ürün. Video oyunlarının efsanesi bir nevi. Fakat bunların hiç birini kız arkadaşlarınıza bahane olarak sunamazsınız. Çünkü kızların izlemekten hoşlanmadığı oyunlar sıralamasında listelerin üst kısımlarını zorluyor. Özellikle ilgisizlikten şikayet etmeleri çok da beklenen ve anlaşılabilecek bir durum. Sakın ola ki serinin yeni oyunu çıktığında oyun ücretini ortak hesaptan vermeyin. Başınıza iş açabilirsiniz.

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

7.UFC Undisputed

Smackdown vs. Raw 2009 benzeri bir oyun olmasına rağmen sizin içinde sorun çıkarabilecek bir yapıya sahip. Eğer kıskanç bir erkekseniz yarı çıplak kaslı erkekleri birlikte izlemek pek hoşunuza gitmeyebilir. E tabi böyle bir oyunu izleyebilmek için kız arkadaşınızın da en az sizin kadar sadist olması gerekiyor. Çünkü sahneler sıradan insanların kaldırabileceği efektler içermiyor. Eğer fazla narin bir kız arkadaşınız varsa bu tür oyunlardan uzak durmak ruh sağlığınız ve ilişkiniz açısından yerinde bir hamle olacaktır.

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

6.Madden NFL

Bildiğiniz üzere çoğu kadın spor ve spor oyunlarından pek hoşlanmaz. Hele de bu spor daha ekstrem boyutlarda ki amerikan futboluysa kız arkadaşınızın yanlarında ve yakınlarında oynamak pek bir yürek isteyen hadise. Oyun içerisinde ki tüm bu atraksiyon ve kavgalar kız arkadaşınızı oyundan belki de sizden bir adım uzaklaştıracaktır. Beterin beteri var diye en beteri olmaya gerek yok öyle değil mi ?

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

5.Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball

Giderek kız arkadaşlarınızla büyük sorunlar yaşamanıza sebebiyet verebilecek oyunların en risklilerine yaklaşıyoruz. Bunlardan bir diğeri hatta kıskançlık krizlerine sokabilme kapasiteli oyunlardan Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball. Daha viral reklamlarını unutmamamışken gerçeğiyle karşınızda. Fazlasıyla pornografik gelebilecek efektlere sahip. Eğer böyle bir oyunu oynama hatasından ziyade kız arkadaşınızın yanında oynama gibi bir gaflete düşerseniz, herşeye hazırlı olun çünkü herşey olabilir.

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

4. Bioshock

2K Games firmasının ürettiği güzel Fps'lerden biri Bishock. Eğer Worms 3D oynamaktan sıkıldıysanız yeni şeyler bulmak gerekli bir hale gelebiliyor. Öncelikle bu oyunu oynamayı gerçekten istiyormusunuz buna karar vermeniz gerekiyor. Tabi bunun için önceden uzunca bir zaman sevgilinize güven olgusunu aşılamanız lazım. Çünkü bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızdan öte kesip doğradığınız parçaladığınız adamlardan sonra sevgiliniz size eskiden baktığı gibi bakmayabilir.

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

3.Second Life

Oyunun temel kavramında kadın erkek bağları yatıyor diyebiliriz. Tabiri caizse öbür dünyanız haline gelmeye başlıyor. Böyle bir ortamda ne siz rahat edebilir nede eşiniz oynarken rahat olabilirsiniz. İnternet tabanlı bir oyun olan Second Life kıskançlıklarınızdan arındığınız an tüm dertlerden tasalardan kurtularak böyle bir oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Fakat işin ucu bir kez kaçtıktan sonra işiniz çok da kolay olmayabilir.

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

2.Grand Theft Auto

Aksilik değil mi hepimiz de böyle vurdulu kırdılı şeyleri çok severiz. Sürekli bir adrenalin içinde bazen bilgisayarla konuşmaya telepati kurmaya başlarız. Gerçi bu ruh hali çok da hayırlara vesile olmasa da oyun düzeyinin ne kadar aşıldığının göstergesidir. İşte Grant Theft Auto'da tam olarak kızların nefretle bakacağı, ilgisizlikten yakınmaların hüküm süreceğinin habercisi haline geliyor. Hangi kız seri katil (Sadece katil değil hırsız da...) olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve bundan zevk alan biriyle birlikte olmak isterki?

Kızların Nefret Ettiği 10 Oyun

1.World of Warcraft

Her kim farklı bir sonuç iddia edebilir ki. Online oyun piyasasının belki de tek sahibi. İnsanlar artık hayatlarını bu ve bu gibi oyunlara adamış durumda. "E bunun kızla ne ilgisi var?" diyorsanız söyleyeyim. İnsanlar bu oyunun başında saatler hatta günlerine geçirebiliyor. Hatta kısa sürede bağışıklık sistemini etkileyerek bağımlılık sağlıyor. Kızlı erkekli oynamanın yanı sıra, oynayan kişiyi beklemek tam bir eziyete dönebilir. Belli bir sınırı yok, belli bir çizgisi yok. İnsanlar da doğal olarak bu ortamda özgürlüklerine düşkün olabiliyor. Fakat bu oyun "ocak yakan" cinsten. Mazallah evliliğin ortasina bile bir kara kedi gibi oturabilir. Adeta bir bağlantı sağlayarak bir adım ileri ya da bir adım geri gitmenizi bile engellemeye başlıyor. Kısacası World of Warcraft'ta hedefiniz belli değilse, emin olun kız arkadaşınız tarafından bir hedef bir kurban haline gelebilirsiniz. Aman dikkat