80 in 1 Best Flash Games 1.0Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

80 in 1 Best Flash Games'de bilardodan tenise, at yarışlarından futbola, iskambil oyunlarından pacman gibi klasiklere kadar tam 80 ücretsiz Flash oyunu tek bir pakette oynamanız için sizi bekliyor.

İşlerinizi tamamladınız ve akşam yemeğine de daha çok zaman var bilgisayarın başında boş boş oturuyorsunuz. Oyunlar sadece çocuklar için yapılmadı biraz oyun oynayıp yorgunluğunuzu atmak sizin de hakkınız. 80 in 1 Best Flash Games'de bilardodan tenise, at yarışlarından futbola, iskambil oyunlarından pacman gibi klasiklere kadar tam 80 ücretsiz Flash oyunu tek bir pakette oynamanız için sizi bekliyor.

80 in 1 Best Flash Games 1.0

Geliştiriciler 80 in 1 Best Flash Games'de tek bir arayüzde 80 adet Flash oyununu farklı kategoriler altında listeleyerek dosya kirliliğini önlemiş ve düzenli bir oyun platformu yaratmışlar. Bu kategorilerde; çocuk oyunları, iskambil oyunları, spor oyunları, arcade oyunlar, yarış oyunları, klasik oyunlar gibi alt başlıklar bulunmakta. Sevdiğiniz oyuna daha kolay ulaşmak için "Options"a (Seçenekler) basıp açılan menüden "Add Favorites" (Favorilere Ekle) seçeneğine tıklayarak favori oyunlar listenizi oluşturabilirsiniz.

80 in 1 Best Flash Games 1.0 80 in 1 Best Flash Games 1.0

80 in 1 Best Flash Games paketinde ki oyunları kontrol etmek çok kolaydır. Her oyun içinde ki "Instrucstions" (Talimatlar) başlığı altında oyun kontrollerine ulaşabilirsiniz. 80 in 1 Best Flash Games'in beğendiğimiz yanlarından biride kurulum gerektirmeden çalışması oldu. Tek yapmanız gereken uygulama dosyasını bilgisayarınıza indirmek ve çift tıklayarak oyunların listelendiği pencereye ulaşmaktır.

Çalışmanıza ara verdiğinizde bilgisayarınızda eğlenceli vakit geçirmek ve biraz stres atmak için 80 in 1 Best Flash Games oynamanızı tavsiye ediyoruz.