Image for Windows
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.08.2015
Toplam İndirme
821
Üretici Firma
TeraByte Unlimited
Uyumlu Sistemler
Windows

Image for Windows 2.97e

Yedekleme Programı

Image for Windows, diskinizin Windows dahil tam yedeğini alıp gerektiğinde geri yükleyebileceğiniz bir yedekleme programıdır.

Program Hakkında

Image for Windows, bilgisayarınızdaki diskin imaj tabanlı yedeğini alarak olası bir sorunda geri dönmenizi sağlayan bir yedekleme programıdır.

Image for Windows programı, imaj tabanlı yedek alması sayesinde Windows'un tamamen çökmesi ya da diskinizin bozulması gibi durumlarda baştan kurulum yapmadan doğrudan yedekten geri dönerek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Program başka bir dahili diske yedek alabileceği gibi, harici usb disk, ağ üzerindeki bir paylaşım ya da CD, DVD, BD türündeki optik medyalara da yedek alabiliyor.

Image for Windows; alınan yedekleri güvenli bir şekilde saklamak için AES-256 Bit şifreleme desteği, büyük disk desteği (2TB'den büyük diskler), Windows Server desteği, USB disk ve Firewire disk desteği, RAID kart desteği, otomatik yedek aldırma gibi özellikler sunuyor. Bunların dışında fiziksel bir makineyi sanal makine olarak taşıma (Physical to Virtual) ya da sanal bir makineyi fiziksel donanıma taşımaya (Virtual to Physical) imkan veriyor.

Ekran Görüntüleri

Image for Windows
Image for Windows
Tümünü Göster