GarageBand (Update)
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
19.04.2010
Toplam İndirme
4449
Üretici Firma
Apple
Uyumlu Sistemler
Mac

GarageBand (Update) 4.1.2

Müzik Yapma Programı

Müzik yapma Programı GarageBand; Mac marka bilgisayarınızı, içinde yüzlerce enstrüman çeşidi ve bir kayıt mühendisi barındıran, istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, bir kayıt stüdyosu haline dönüştürmenize olanak sağlar.

Program Hakkında

GarageBand; Mac marka bilgisayarınızı, içinde yüzlerce enstrüman çeşidi ve bir kayıt mühendisi, hatta garanti olması için iki kayıt mühendisi barındıran, istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, bir kayıt stüdyosu haline dönüştürmenizi sağlayan bir müzik yapma programıdır.

Bu yazılım; ister oldukça başarılı bir müzisyen olun, ister bir rock yıldızı olmayı hayal eden bir amatör olun; kendi müziğinizi oluşturmanın, icra etmenin ve kayıt etmenin en kolay yöntemini kullanıcılara sunar. GarageBand sayesinde; 'iLife' ailesinin en yeni üyelerinden birisi olarak, kendiniz oluşturduğunuz orijinal müziğinizi, kendi slayt şovlarınıza ve kendi DVD menülerinize ekleyebilir, CD'lere yazdırabilir ya da 'iMovie' projelerinize kullanabilirsiniz.