CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.02.2010
Toplam İndirme
1053
Üretici Firma
CyberLink
Uyumlu Sistemler
Windows

CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition 1.0.12

Video Dönüştürme Programı

İçerisinde birçok video türünü barındıran CyberLink PowerEncoder, bir video dönüştürme programıdır.

Program Hakkında

CyberLink PowerEncoder MPEG-4 AVC Edition, videoları MPEG-4 AVC (H.264) standardını kullanarak yüksek kalitede sıkıştırılmış dosyalara dönüştürmek için geliştirilmiş dosya dönüştürme ve video yakalama uygulamasıdır.

Bir PowerDVD 6 veya Windows Media Player (Power Encoder MPEG-4 AVC'nin yüklü olduğu sistemlerde) eklentisiyle geri oynatım (playback) desteklenmektedir. MPEG-4 AVC ile yapılan gelişmiş sıkıştırma yöntemiyle sıkıştırılan videoların ve yakalanan videolar, daha önceki sıkıştırma standartlarına göre çok daha mükemmel bir video kalitesi yakalanmasına olanak tanıyor. PowerEncoder, düşük bir oranlarında bile daha yüksek kalitede videolar sunuyor. PowerEncoder, MPEG-1, MPEG-2, DivX, VOB ve DV-AVI gibi en popüler video formatlarından MPEG-4 AVC'ye video dönüştürmeye olanak tanır. Ayrıca Dolby Digital seslerine sahip DVD video dosyalarını da destekleyerek kullanıcıların film disklerini, sesleriyle birlikte MPEG-4 AVC formatına dönüştürmelerine olanak sağlar.

Video dosyalarının ön izlemelerinin yapılmasına ve hızlı bir şekilde dönüştürülmesine olanak tanıyan PowerEncoder'ın yerleşik DV Hızlı Tarama özelliği, dijital video yakalama işlemini geliştirmektedir.