ChrisTV Online
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.07.2013
Toplam İndirme
2278
Üretici Firma
Chris P.C.
Uyumlu Sistemler
Windows

ChrisTV Online 9.20

Online TV İzleme Programı

Online TV izleme programı ChrisTV Online ile bilgisayarınızdan televizyon yayınlarını izleyebilirsiniz.

Program Hakkında

ChrisTV Online, 1800'den fazla televizyon kanalını online olarak izlemenize ve kaydetmenize olanak sağlayan bir online TV izleme programıdır.

ChrisTV Online programı sayesinde dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ait 1800'den fazla televizyon kanalına ve 600'den fazla radyo kanalına erişim sağlayabilirsiniz. ChrisTV Online programını kullanabilmek için herhangi bir TV kartına ihtiyacınız yok.

ChrisTV Online için hızlı bir internet bağlantısına sahip olan bir masaüstü ya da bir dizüstü bilgisayar yeterlidir. Bu online tv izleme programı dünyanın en büyük kanal veri tabanlarından birisine bağlanmanıza ve sürekli olarak güncellemeleri almanıza olanak sağlar. Ayrıca tv yayıyını kaydetmeniz de mümkün.

Tüm bunlara ek olarak; müzik video klipleri ve film fragmanlarını da izleyebilirsiniz. ChrisTV Online yazılımının; diğer benzer programlarda kesinlikle bulamayacağınız bir başka özelliği de bir video içeriğini veya tv kanalını önceden belirlenmiş boyutlara sahip bir pencerede izlemenize olanak sağlamasıdır.

Ekran Görüntüleri

ChrisTV Online Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster