Breeze Light Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.01.2010
Toplam İndirme
1059
Üretici Firma
Discovery Scientific
Uyumlu Sistemler
Windows

Breeze Light Edition 5.6.5

Video Oynatıcı

Her şey dahil bir video oynatıcı olan Breeze Light Edition programı ile internetten, CD / DVD'den video ve ses dosyalarını açabilir, online TV izleyebilir, online FM radyo dinleyebilir ve ses, resim ve video düzenleme yapabilirsiniz.

Program Hakkında

Breeze Light Edition programı, internetten, CD / DVD'den video ve ses dosyalarını açma, online TV izleme, online FM radyo dinleme ve webcam, kamera ile mikrofonlarla kaydedilmiş video, ses dosyalarını yakalama, resim dosyalarını açıp düzenleme işlemlerini yapabilmenizi sağlayan bir video oynatıcıdır (medya oynatıcı).

Breeze Light Edition Sekmeli arayüzü ile aynı anda birden fazla video, audio oynatmanıza, çeşitli vide, resim ve ses dosyaları üzerinde çalışmanıza yani video, resim, video düzenleme işlemleri yapmanıza olanak verir. Breeze Light Edition'ın desteklediği bazı dosya biçimleri: AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VOB, WMV, ASF, FLV, SWF, MOV, DV, H.264, DivX, XviD, MNG, OOV, MP3, WMA, WAV, JPEG, JPEG-2000, PNG, GIF, TIFF, BMP, 50+ YUV / YCbCr. Breeze Light Edition sürümünde tüm özellikler açık değildir. Ücretli sürümler kadar aynı anda video stream kanalı işleyemez.

Breeze Light Edition 5.6.5 sürümünde yapılan yenilikler ve değişiklikler:

Programın arayüzü geliştirilmiş, sekmeler arasında geçiş ve 4 sekmeye kadar destek eklenmiştir.

Ekran Görüntüleri

Breeze Light Edition
Tümünü Göster