Advanced JPEG Compressor
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
803
Üretici Firma
WinSoftMagic
Uyumlu Sistemler
Windows

Advanced JPEG Compressor 2008

Advanced JPEG Compressor for Windows yazılımı; dijital resimler için paha biçilemez ve oldukça yararlı olan bir araçtır.

Program Hakkında

Advanced JPEG Compressor for Windows yazılımı; dijital resimler için paha biçilemez ve oldukça yararlı olan bir araçtır.

Bu program; resimlerinizi, JPEG formatına dönüştürmenize olanak sağlar. Program; bu dönüştürme işlemini, en güçlü JPEG sıkıştırma motorunu kullanarak gerçekleştirir.

Bu program sayesinde; grafik dosyalarınızın boyutlarını küçültebilir; resimleri, internetten daha hızlı bir şekilde indirebilmek için optimize edebilir; resimleri, e-posta servislerinin dosya boyutu limitini aşmadan, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde, daha küçük dosyalar halinde e-posta olarak yollayabilir; resimleri yeniden boyutlandırabilir ve küçük resimler oluşturabilirsiniz.

Programın yeni özellikleri; ürünün fonksiyonelliğini ve kullanım alanını, önemli ölçüde geliştiren özelliklerdendir. Dijital fotoğraf makinesi kullanıcıları; Advanced JPEG Compressor yazılımı tarafından kullanıcılara sunulan, yepyeni ve olağan üstü yeteneklerden, maksimum ölçüde yararlanabilirler. Bu programın geliştirilmiş sıkıştırma motoru; en- temel dijital fotoğraf işleme faaliyetlerini (Kırpma, kırmızı gözleri düzeltme gibi), herhangi bir sıkıştırma işlemi uygulamadan gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bu programın, 'Orijinal' sıkıştırma modunu kullanarak; resimlerinizin kalitesinin kaybolması gibi problemleri tamamen engelleyebilirsiniz.