Acronis Backup & Recovery 11 Workstation
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
28.08.2012
Toplam İndirme
987
Üretici Firma
Acronis
Uyumlu Sistemler
Windows

Acronis Backup & Recovery 11 Workstation 11

Yedekleme Programı

Acronis Backup & Recovery Workstation, iş bilgisayarları için gelişmiş seçeneklere sahip bir yedekleme programıdır.

Program Hakkında

Acronis Backup & Recovery 11 Workstation, ofis ortamındaki Windows bilgisayarlar (Windows XP/Vista/7 Professional sürümleri) için yedekleme (backup) ve geri yükleme (restore) süreçlerini çok kolaylaştıran ve otomatik hale getiren yedekleme programıdır. Acronis Backup & Recovery 11 Workstation, patentli disk imaj alma (disk imaging) özelliği ile yedekleme sırasında adeta sabit diskinizin (hdd) fotoğrafını çeker ve herhangi bir nedenle geriye dönmek istediğiniz bir kaç tıklama ile tüm dosyalarınız ve ayarlarınız o anki durumuna döner.

Acronis Backup & Recovery 11 Workstation, Acronis True Image Home sürümüne ek olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Active Restore: Çökmüş bilgisayarları saniyeler içinde yeniden kullanıma hazır hale getiren bu özellik, Windows'un çalışabilmesi için gereken dosyaları hızlı bir şekilde geri yükler ve diğer dosyalar arka planda geri yüklenir.

Acronis Universal Restore: Bilgisayarda oluşabilecek ciddi bir donanım problemi (Anakart ya da işlemci bozulması gibi) bir durumda yedeğinin başka bir bilgisayara (tamamen farklı donanımlara sahip olabilir) yüklenebilmesini sağlar.

Acronis Disk Director Lite: Disk yönetim işlemlerini (Bölüm oluşturma, silme, birleştirme) Windows üzerinden ya da başlatılabilir CD (Bootable CD) üzerinden yapabilmenizi sağlar.

VSS Support: VSS-aware tabir edilen özel uygulamaların ( Exchange Server, SQL Server vb) yedeklerini alabilmeyi sağlar.

Convert backup to virtual machine: Fiziksel bir makineden alınan yedeğin Sanal PC (Vmware, Hyper-V, VirtualBox vb.) uyumlu hale getirilip kullanılabilmesini sağlar.

Ekran Görüntüleri

Acronis Backup
Tümünü Göster