zsDuplicateHunter Standard
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
520
Uyumlu Sistemler
Windows

zsDuplicateHunter Standard 2.21

zsDuplicateHunter Standard; oldukça güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde, birbirinin aynısı olan dosyalarınızı bulmanıza ve gereksiz olanları kaldırmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

Program Hakkında

zsDuplicateHunter Standard; oldukça güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde, birbirinin aynısı olan dosyalarınızı bulmanıza ve gereksiz olanları kaldırmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu programın sunduğu adım adım talimatlar; bilgisayarınızın hard diskini gereksiz yere doldurup, yavaşlamasına neden olan birbirinin aynısı kopya dosyaları; oldukça rahat bir şekilde bulmanıza ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Programı kullanırken, kopya dosyaları silme işlemi esnasında; dosyalar tamamen silinmeden önce, bir uyarı mesajı aracılığıyla, emin olup olmadığınız size sorulur ve bu sayede de; dosya silme işlemindeki güvenlik artırılmış, hata yapma şansı da azaltılmış olur. Ayrıca uygulamada; dosyaları geçici bir klasöre taşıma özelliği de bulunur.

Yazılımın 2.21 sürümü; Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda karşılaşılan, başlangıçta programın problem oluşturmasıyla ilgili hataları düzeltir ve eğer zsDuplicateHunter uygulaması, bir işlem esnasında kapatılmaya çalışılırsa, daha hızlı bir şekilde kapanabilmesini sağlayan geliştirmeleri kullanıcılara sunar.