Zemana AntiLogger
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.08.2014
Toplam İndirme
1437
Üretici Firma
Zemana
Uyumlu Sistemler
Windows

Zemana AntiLogger 1.9.3.525

Anti Keylogger Programı

Zemana Antilogger, internet bankacılığı ve benzeri önemli bilgileri girdiğiniz sayfalarda hackerların ya da zararlı yazılımların yazdığınız şifreleri ele geçirmesini engelleyen bir anti keyloggler programıdır.

Program Hakkında

Zemana Antilogger, internet bankacılığı ve internette form doldurma gibi işlemler yaparken hackerların ya da zararlı yazılımların yazdığınız şifreleri çalmalarını ve metinleri kopyalamalarını engelleyen bir anti keylogger programıdır.

Günümüzde Internet üzerinden alışveriş, online bankacılık işlemleri ve sosyal ağlar oldukça sık kullanılan yerlerdir. Bunu fırsat bilen kötü niyetli hackerlar da klavyeden basılan tuşları kaydeden ve kişisel bilgilerinizi çalmayı hedefleyen keylogger programları ve casus yazılımları üretmektedir. Klasik antivirüs programları sizi böylesi tehditlerden koruyabilmek için yeterince hızlı davranamazlar.

Zemana AntiLogger, bu kötü niyetli yazılımların şifre çalma denemelerine karşı sürekli olarak bilgilerinizi korur ve güvenlik sağlar. Bilinen tehditlere karşı bilgisayarınızı tarayan normal antivirüs yazılımlarının aksine Zemana AntiLogger, klavye ile girdiğiniz verileri veya ekran görüntülerinizi kaydeden üçüncü parti yazılımların etkinliklerine karşı sizi korur. Kapsamlı bir gerçek zamanlı davranışsal analiz işlevini kullanan Zemana AntiLogger, daha önce hiç görülmemiş olan tehditleri ve kötü niyetli etkinliklerini algılayarak otomatik olarak durdurabilir.

Ekran Görüntüleri

Zemana AntiLogger Ekran Goruntusu 01
Zemena AntiLogger
Tümünü Göster