SUPERAntiSpyware Free
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.08.2017
Toplam İndirme
8461
Üretici Firma
SUPERAntiSpyware
Uyumlu Sistemler
Windows

SUPERAntiSpyware Free 6.0.1248

Antivirüs Programı

SUPERAntiSpyware Free, etkili tarama ve bulma teknolojisi ile zararlı yazılımları (spyware) tespit edip temizleyebilen bir antivirüs programıdır.

Program Hakkında

SUPERAntiSpyware; çok yönlü virüs tarama ve virüs temizleme teknolojileri ile Truva atı (trojan), spyware, virüs, malware, solucan gibi 1.000.000'dan fazla zararlı yazılımı bulup silebilen yeni nesil bir ücretsiz güvenlik ve antivirüs programıdır.

İnternet bağlantıları, kayıt defteri ve görev yöneticisi ile ilgili sorunları onarabilen program; sabit diskinizde, çıkarılabilir sürücülerinizde, belleğinizde, kayıt defterinizde ve belirlediğiniz klasörlerde tüm verileri denetleyen eksiksiz tarama ya da güvenilir öğelerin tarama dışı tutulmasını sağladığınız isteğe bağlı tarama gerçekleştirebilir.siniz

SUPERAntiSpyware casus yazılım, reklam yazılımı, Truva atı, numara çevirici, solucan, keylogger ve internet tarayıcılarını ele geçiren programları (hijacker) algılayıp silebilen program, zararlı olması muhtemel yazılımların kurulumunu engeller.

SUPERAntiSpyware gelişmiş önleyici koruma teknolojisi sayesinde işletim sisteminizin her açılış ve kapanışında sisteminizin kritik 50 noktasında tarama yapar ve kötü niyetli yazılımların sisteminize bulaşmasına izin vermez.

SUPERAntiSpyware ayrıca Direct Disk Access (DDA) özelliği ile diğer güvenlik programlarının yakalayamadığı rootkitleri algılayabilir.

Ekran Görüntüleri

SUPERAntiSpyware Free
SUPERAntiSpyware Free
Tümünü Göster