Norton Security
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.07.2015
Toplam İndirme
81200
Üretici Firma
Symantec
Uyumlu Sistemler
Windows, iPhone, Mac, Android, iPad

Norton Security 2015 22.5.2.15

Antivirüs Programı

Norton Security, Norton Antivirüs yerini alan ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip antivirüs programıdır.

Program Hakkında

Norton Security, Norton Antivirüs yerini alacak olan yeni nesil antivirüs programıdır.

Symantec, Norton ürünlerinde sadeleştirmeye giderek daha önceleri Norton Antivirüs ve Norton Internet Security olarak geçen antivirüs programlarını birleştirip Norton Security adını verdi. Daha önceleri Norton 360 olarak geçen ve antivirüs programı yanında yedekleme özelliği olan Norton 360 programını ise Norton Security with Backup olarak değiştirdi.

Norton Security; virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlarken aynı zamanda kimliğinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi de internet üzerindeki saldırılara karşı koruyor. Bunların yanında Sosyal Medya koruması, SPAM koruması, Güvenlik Duvarı (Firewall) koruması, Web koruması gibi ekstra güvenlik özellikleri de bulunuyor.

Norton Security'nin satın alma seçenekleri arasında Standart, Kusursuz ve Premium paketleri yer alıyor. Standart paket 1 bilgisayar için (PC ya da Mac) koruma sağlarken, Kusursuz paketi satın aldığınızda 5 adet cihazı (PC, Mac, Akıllı telefon ya da tablet) koruma altına alabiliyorsunuz. Premium paket ise toplam 10 cihaza kadar koruma sağlıyor aynı zamanda 25GB'lık online yedekleme alanı sayesinde önemli verilerinizi bulut ortamında güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Norton Security
Tümünü Göster