Wise Registry Cleaner
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
10.11.2014
Toplam İndirme
1955
Üretici Firma
WiseCleaner
Uyumlu Sistemler
Windows

Wise Registry Cleaner 8.25.540

Kayıt Defteri Temizleme Programı

Kayıt defteri temizleme programı Wise Registry Cleaner Free ile kayıt defterinizi yedekleyebilir, temizleyebilir ve optimize edeebilirsiniz.

Editör yorumu

Kayıt defteri temizleme konusunda başka ücretsiz alternatifler de görmek isterseniz 7 Ücretsiz Kayıt Defteri Temizleme Programı adlı makalemize bakabilirsiniz.

Program Hakkında

Wise Registry Cleaner, güvenli ve etkili bir kayıt defteri temizleme programıdır.

Wise Registry Cleaner, basit kullanımı sayesinde regedit komutu yoluyla girilen karmaşık Windows Registry düzenlemeleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan kayıt defterinde temizleme, yedekleme ve optimizasyon işlerini kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Program, Windows kayıt defteri içinde bulunan hatalı ya da geçersiz kayıtları bulur ve güvenli bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirir. Böylece sisteminiz daha yüksek performansla çalışır.

Wise Registry Cleaner kayıt defteri problemlerine karşı sisteminizi tarar ve size her problem için detaylı açıklamalar sunar. Eğer isterseniz tüm hataların otomatik olarak da çözülmesini seçebilirsiniz. Sistemde yapılan tüm değişiklikler program tarafından takip edilir, istenirse birkaç tıklamayla yapılan temizleme ve değişiklikler geri alınabilir.

Ekran Görüntüleri

Wise Registry Cleaner Free Ekran Görüntüsü
Wise Registry Cleaner Free Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster