DriverMax
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.11.2015
Toplam İndirme
13481
Üretici Firma
Innovative Solutions
Uyumlu Sistemler
Windows

DriverMax 8.11

Driver Güncelleme Programı

DriverMax, bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait sürücüleri bulmaya ve internetten otomatik olarak indirilmesine, yedeklenmesine ve güncellenmesine yardımcı olur.

Program Hakkında

DriverMax, bilgisayarınızda bulunan donanımlar (Anakart, ekran kartı, ses kartı vs.) için gerekli sürücüleri tespit edip otomatik olarak sürücü günceleme yapabileceğiniz pratik bir bir driver güncelleme programıdır.

DriverMax ile zor bulunan sürücüleri internette aramak ya da birbiri ardına CD takarak sürücüleri yükleme işlemi yapmak zorunda kalmayacaksınız. DriverMax programı ile driver bulma ve güncelleme işlemleri kolayca yapılabilir.

DriverMax programı ile bilgisayarınızda kurulu olan tüm sürücüleri (ya da sadece istediğiniz driverları) bir klasöre ya da sıkıştırılmış bir dosyaya aktarabilirsiniz. Windows'u yeniden kurduktan sonra, bir kaç tıklama ile driver kurulum işlemlerini halledebilir ve 5-10 dakika içerisinde tüm sürücüler için otomatik olarak güncelleme yapılmış olur.

Driver güncelleme programı olarak DriverMax, ayrıca sisteminizde kurulu olan tüm sürücülerin detaylı bir bilgisini (sürümler, sürüm tarihleri) de sizinle paylaşır. Bu özellik, farklı bilgisayarlara kurulu driverlar arasındaki farkları analiz etmek istediğinizde çok işinize yarayacaktır.

Ekran Görüntüleri

DriverMax Ekran Görüntüsü
DriverMax Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster