Windows Live Messenger
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.11.2012
Toplam İndirme
2590423
Üretici Firma
Microsoft
Uyumlu Sistemler
Windows XP, iPhone, BlackBerry, Mac, Windows Vista, iPad

Windows Live Messenger 2012 (16.4.3505)

Windows Live Messenger

Windows Live Messenger 2012; arkadaşlarınızla yazışma ve sesli & görüntülü sohbet yapabileceğiniz ücretsiz bir programıdır.

Editör yorumu

Microsoft, Windows Live Messenger 2011 sürümünde Windows XP desteğini kaldırdı. Yeni çıkacak Windows Live Messenger sürümleri sadece Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 uyumlu olacak. Eğer Windows XP kullanıyorsanız, indirme sayfasına gittiğinizde otomatik olarak Windows XP uyumlu olan Windows Live Messenger 2009 sürümü indirilecektir.

Program Hakkında

Dünyanın en çok kullanılan sohbet / chat programı Windows Live Messenger 2012, (MSN Messenger) sayesinde arkadaşlarınızla online olarak yazışabilir, webcam ve mikrofon kullanarak sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Windows Live Messenger içinde arkadaşlarınız için farklı gruplar (Aile, iş, Okul vb.) tanımlayabilir ve arkadaş listenizi daha kolay yönetebilirsiniz. Windows Live Messenger kullanarak arkadaşlarınızla kolayca resim, video ve dosya paylaşabilir, sohbet sırasında eğlenceli ifadeler (emoticons) kullanabilir ve konuşma penceresinin görünümünü kişiselleştirebilirsiniz.

Windows Live Messenger 2012 sürümünün Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X, Blackberry, iPhone, iPad, ve iPod Touch cihazlarıyla uyumlu dosyaları bulunmaktadır.

Windows Live Messenger 2012 sürümünde pek çok yenileme yapılmış ve hatalar düzeltilmiştir.

Windows Live Messenger programının yenilikleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi isterseniz Windows Live Essentials 2011 İncelemesi adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Windows Live Messenger Türkçe
Windows Live Messenger
Tümünü Göster