Skype
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2017
Toplam İndirme
5256801
Üretici Firma
Microsoft
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, Windows 8, BlackBerry, iPad

Skype 7.39.0.102

Görüntülü Konuşma Programı

Skype; bilgisayar, cep telefonu veya tablet üzerinden arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan bir sesli ve görüntülü konuşma programıdır.

Program Hakkında

Skype, dünyanın neresinde olursanız olun aileniz, arkadaşlarınız yada diğer syype kullanıcıları ile ücretsiz olarak görüşme yapabilmenize olanak veren sesli ve görüntülü konuşma programıdır.

Program, diğer Skype kullanıcıları ile ücretsiz sesli veya görüntülü sohbet etmenizi sağlarken belirli ücretler karşılığında yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmeleri de yapmanıza olanak sağlıyor.

Skype, kolay ve hızlı bir biçimde yüklenir ve dünyanın herhangi bir yerindeki telefon numaralarını doğrudan arayabileceğiniz SkypeOut özelliği, ücretsiz toplu konferans görüşmesi ve güvenli dosya transferi gibi özellikler barındırır. Skype'ın görüntülü ve sesli chat hizmetleri, sıradan telefon görüşmelerinizden daha iyi bir ses kalitesine sahiptir ve şifreli ses aktarımı özelliği ile oldukça güvenlidir.

Skype, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra ilave geliştirmeler yapılarak Microsoft hesabı (Hotmail, Outlook.com MSN vb) ya da Facebook hesabı ile giriş yapılabiliyor ve bu hesaplardaki arkadaş listenizi Skype içerisinde görebiliyorsunuz.

Skype programını Windows, Mac OS X, Android, iPhone, Blackberry, iPad, Windows Phone ve Akıllı TV'ler üzerinden kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Skype
Skype Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster