VSO ConvertXtoDVD
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
13.11.2015
Toplam İndirme
3336
Üretici Firma
Vso-Software
Uyumlu Sistemler
Windows

VSO ConvertXtoDVD 5.3.0.40

Video Dönüştürme Programı

VSO ConvertXtoDVD, tüm video dosyalarını DVD disklere dönüştürmenize ve yazdırmanıza olanak sağlayan bir programdır.

Program Hakkında

VSO ConvertXtoDVD; videolarınızı DVD video disklerine dönüştürmenize ve yazdırmanıza olanak sağlayan bir video dönüştürme programıdır.

Bu program sayesinde; filmlerinizi, DVD disklerine yedekleyebilir ya da transfer edebilir ve herhangi bir ev DVD oynatıcısı sisteminde, bu filmleri izlemenin keyfine varabilirsiniz.

VSO ConvertXtoDVD; bilinen video ve ses formatlarının (AVI, MPG, MOV, WMV, MKV, OGM ve benzeri gibi formatlar dahil olmak üzere) oldukça büyük bir bölümünü destekler ve hatta DVD'den DVD'ye kopyalama işlemini de başarıyla gerçekleştirebilir. Sadece tek bir tıklamayla; bu program, oldukça kolay yapılı ve hızlı bir dönüştürme ve yazdırma işlemini (Harici kodeklere gereksinim olmadan) kullanıcılara sunar.

Program, otomatik olarak DVD menüleri ve bölümleri oluşturur; gelişmiş alt yazı desteğini (SSA, SRT, SUB/IDX) başarıyla uygular; 4/3 ve 16/9 ekran boyutu oranları arasında seçim yapmanıza olanak sağlar; NTSC ve PAL formatlarına dönüşüm yapabilir ve bunlara benzer birçok yararlı özelliği kullanıcılara sunar. Ayrıca programda; çok çekirdekli işlemciler için desteği, gelişmiş menü oluşturma özelliğini, dosya birleştirme özelliğini ve yeni dönüştürme danışmanı gibi özellikleri de bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

VSO ConvertXtoDVD
VSO ConvertXtoDVD
Tümünü Göster