BitTorrent
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.02.2016
Toplam İndirme
34154
Üretici Firma
BitTorrent
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android

BitTorrent 7.9.5 Build 41802

Torrent İndirme Programı

BitTorent yazılımıyla hızlı bir şekilde yüksek kalitede video, müzik ve oyun gibi dosyaları indirebilirsiniz.

Editör yorumu

BitTorrent hakkında fikir edinmek istiyorsanız program hakkında daha detaylı bilgilere BitTorrent 6.1.2 İncelemesi adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Program Hakkında

BitTorrent, torrent ağlarından video, müzik ve oyun indirme gibi işlemler dışında yüksek boyutlu dosyaları da (ISO dosyaları vs) indirmeniz için tasarlanmış bir torrent indirme programı.

BitTorrent programı internet üzerinde torrent dosyaları bulmak için arama özelliği de içerir. Arama sonrasında hızlı bir biçimde bu dosyaları bilgisayara indirir. Torrent dosyaları daha fazla kişide bulunduğunda dosya indirme hızı da paralel olarak artar.

Bittorrent bir diğer özelliği ise uzaktan erişim sağlayan Bittorrent Remote özelliği. Bu özelliği aktif ettiğinizde uzaktaki herhangi bir bilgisayardan veya Bittorrent Remote Android uygulaması ile cep telefonu ya da tablet kullanarak bilgisayarınızdaki torrent indirmelerini görebilir, yeni torrent ekleyebilir, varolan indirmeleri durdurabilir ya da başlatabilirsiniz.

Bittorrent'in, Bittorrent Plus isminde ücretli (24,95 USD) bir sürümü de bulunuyor. Bu sürümün ek özellikleri ise Ad-Free (reklamsız), Antivirüs koruması, HD Media Player, Dahili video dönüştürücü (Avi, mp4, xvid vs) ve uzaktan güvenli erişim.

Ekran Görüntüleri

BitTorrent Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster