Trojan Remover
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.06.2015
Toplam İndirme
13298
Üretici Firma
Simply Super Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Trojan Remover 6.9.2

Virüs Temizleme Programı

Virüs Temizleme Programı Trojan Remover ile standart antivirüs programlarının bulamadığı Truva atlarını ve solucanları bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz.

Program Hakkında

Trojan Remover, pek çok standart antivirüs programının saptamakta ya da verimli bir şekilde etkisiz hale getirmekte başarısız olduğu Truva atlarını (Trojan) ya da internet solucanlarını bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olan ücretsiz bir virüs temizleme programı.

Virüs ve Truva atı temizlemek için kullanılan programların büyük bir çoğunluğu; zararlı Truva atı ve internet solucanlarını saptayabilirler fakat bazı zamanlarda, bu zararlı yazılımları bilgisayardan kaldırmakta, pek de başarılı olamayabilirler.

Trojan Remover yazılımı; kullanıcıların, 'Registry' dahil olmak üzere, sistem dosyalarını elle düzenlemelerine gerek kalmadan Truva atı, Trojan temizleme ve kaldırma işlemlerinin uygulaması için özellikle geliştirilmiştir. Ayrıca Trojan Remover; diğer virüs ve Truva atı programlarının genellikle fark edemediği, Truva atlarının sistem üzerinde yaptıkları değişiklikleri de saptayabilir ve gerekli düzeltmeleri yapabilir.

Ekran Görüntüleri

Trojan Remover
Tümünü Göster