Trend Micro OfficeScan Managed Antivirus
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.10.2009
Toplam İndirme
1289
Üretici Firma
TRV Security
Uyumlu Sistemler
Windows

Trend Micro OfficeScan Managed Antivirus 8.3

Trend Micro OfficeScan Corporate Edition bilgisayarınızı virüs, gizli program ve diğer İnternet tehlikelerine karşı korur. Yeni 'Web Reputation' sistemi kullanılarak zararlı Web siteleri engellenir.

Program Hakkında

Trend Micro OfficeScan Corporate Edition bilgisayarınızı virüs, gizli program ve diğer İnternet tehlikelerine karşı korur.

Yeni 'Web Reputation' sistemi kullanılarak zararlı Web siteleri engellenir. Sadece programı ev veya işyeri bilgisayarlarınıza yüklemeniz yeterli. Kolay kavranan müşteri programına ilaveten "Security Center" Web portal'ına bağlanabilir ve korunan bütün bilgisayarlarınızın güncelleme ve güvenlik durumunu görüntüleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı virüs belirleme uyarı mesajları ve 30 dakikada bir yapılan güncellemelerin yanında virüsten korunma işini tek bir noktadan halledebilmeniz için en iyi programdır. Sitemize üye olun ve Security Center'a ulaşabilmek için aktivasyon anahtarınızı elde edin. IT hizmeti sağlayıcılar ayrıca anti virüs programımızı normal müşteri hizmetlerine de dâhil edebilirler.

 

 

Ekran Görüntüleri

Trend Micro OfficeScan Managed Antivirus 8.3
Tümünü Göster