Kaspersky Total Space Security
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.05.2012
Toplam İndirme
1274157
Üretici Firma
Kaspersky Lab
Uyumlu Sistemler
Mobil, Windows, Mac

Kaspersky Total Space Security 8.0

Kurumsal Antivirüs Programı

Kaspersky Total Space Security, firmalar için geliştirilmiş IT altyapısındaki tüm cihazlar için virüs koruması sağlayan bir kurumsal antivirüs programıdır.

Editör yorumu

Kaspersky Total Space Security deneme sürümünü indirebilmeniz için kayıt gerekmektedir. İndir'e tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfada gerekli bilgileri girip formu gönderdiğinizde indirme linki ve deneme sürümünü aktif edebilmeniz için gerekli olan serial key e-posta adresinize gönderilecektir.

Program Hakkında

Kaspersky Total Space Security, şirket bünyesinde bulunan Dosya Sunucusu (File Server), Çalışma istasyonu (workstation), E-posta Sunucusu (Mail Server), Ortak Çalışma Sunucusu (Collaboration Server), İnternet ağ geçidi (Internet Gateway) ve Akıllı Telefonlar (Smartphones) için gelişmiş güvenlik seçenekleri sunan, merkezi yönetim sistemi olan bir kurumsal antivirüs ve güvenlik programıdır.

Kaspersky Total Space Security, ağınızdaki tüm cihazları her türlü virüs, trojan, zararlı yazılımlar ve hacker saldırılarına karşı etkili koruma sağlar. Web trafiği, e-posta ve ağ üzerinden gelen ve giden tüm verileri kontrol eder. Kullanıcıların şirket kaynaklarına ve internete hızlı ve güvenli bir biçimde erişmesini sağlar ve aynı zamanda e-mail trafiğinin güvenli olmasını (SPAM'leri %99 oranında engeller) sağlar.

Şirkete ait bir akıllı telefonun çalınması ya da kaybolması durumunda gizli bir SMS göndererek telefonun kilitlenmesini ve istendiği takdirde telefon içindeki bilgilerin güvenli bir biçimde silinmesine imkan sağlar.

Kaspersky Total Space Security, orta ve büyük ölçekli (100 kullanıcı ve üzeri) firmalar için ideal bir çözümdür.

Kaspersky Total Space Security aşağıdaki işletim sistemi ve cihazlara kurulabilmektedir.

  • Çalışma İstasyonları(Workstations): Windows, Linux, Mac
  • Akıllı Telefonlar (Smartphones): Windows Mobile, Symbian, BlackBerry, Android
  • Dosya Sunucuları (File servers): Windows, Linux, Novell
  • Ortak Çalışma Sunucuları (Collaboration servers): Microsoft SharePoint
  • E-Posta Sunucuları (Mail servers): Microsoft Exchange, Linux, IBM Lotus Domino
  • İnternet Ağ Geçidi(Internet gateways): Microsoft ISA Server, Microsoft Forefront TMG, Squid, Blue Coat and Cisco proxy servers

Ekran Görüntüleri

Kaspersky Total Space Security
Tümünü Göster