Activity Monitor
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
1322
Üretici Firma
SoftActivity
Uyumlu Sistemler
Windows

Activity Monitor 4.41 build 2252

Activity Monitor yazılımı; bir network üzerinde bulunan bilgisayarlardaki kullanıcı aktivitelerinin takibi ve çalışanların, çalışma zamanlarının takibini için kullanabileceğiniz, gerçek zamanlı bir görüntüleme programıdır.

Program Hakkında

Ağ bilgisayarları üzerinden gerçek zamanlı olarak çalışanların iş zamanı kontrolü ve aktivitelerinin görüntülenmesini sağlayan gerçek zamanlı bir ağ izleme programıdır.


Bir ağa bağlı olan bütün ofis bilgisayarlarını görüntüleyebilir. Yöneticiler tuşlarla yazılan yazıları gerçek zamanlı olarak görebilir, uzak ekranlardan ekran görüntüsü alabilir, hangi programların çalıştığını görebilir, uygunsuz programları kapatabilir, ziyaret edilen Web sitelerini görüntüleyebilir, anında mesaj gönderebilir, uzak bilgisayarlardaki dosyaları kopyalayabilir ve uzak bilgisayarları kontrol edebilirsiniz. Diğer bilgisayarlardaki kullanıcı aktiviteleri ana bilgisayardaki merkezi kayıt veritabanında saklanır. Yöneticiler bu merkezi depolamayı açıp değişik raporları görüntüleyebilirler. Raporlar kullanıcıların çalıştırdıkları programları, her programla ne kadar vakit geçirdikleri, en çok vakit geçirilen programlar, her programda basılan tuş sayısı, e-postalar, IM sohbet geçmişi ve ziyaret edilen Web sayfalarını görmek için kullanılabilir. Erişim şifre korumalı olduğundan sadece yetkili kullanıcılar görüntülemeden yararlanabilirler.


 

Ekran Görüntüleri

Activity Monitor
Activity Monitor
Tümünü Göster