Timeline Maker Professional
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.06.2011
Toplam İndirme
448
Üretici Firma
Progeny Software
Uyumlu Sistemler

Timeline Maker Professional 2.1.9.21

Zaman Çizelgesi Oluşturma Programı

Timeline Maker Professional ile çizim yapmadan kolayca zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

Timeline Maker Professional, işlerinizi planlamanıza yardımcı olacak zaman çizelgeleri hazırlamanızı sağlayan pratik bir zaman çizelgesi oluşturma programıdır.

Tek pakette gelen Timeline Maker Professional'ın kapsamlı işlevselliğini, eşsiz araçlarını veya görsel çekiciliğini başka bir yerde bulamazsınız. Olay verinizi Microsoft Excel benzeri sezgisel tablo ara yüzüne girerek ya da diğer uygulamalardan içe aktarabileceğiniz bazı basit biçimlemelerle olay verinizi girebilirsiniz.

Önceden belirlenmiş yazdırma, paylaşım ya da sunum temalarını kullanarak, tek bir tıkla bayrak grafiği ya da sütun grafiği yaratabilirsiniz. Veya zaman çizelgelerinizi özelleştirmek için kendi logolarınızı, renklerinizi ve diğer görsel öğeleri kullanabilirsiniz. Zaman çizelgelerini ve kronolojilerini PDF ve HTML gibi formatlar dâhil, birçok grafik formatında yazdırma ve yayımlama seçeneği bulunmaktadır. Timeline Maker Professionals yerleşik sunum aracı ve eksiksiz Microsoft PowerPoint uyumu, size sunumun en iyi şekilde nasıl yapılması gerektiğini gösterecektir.

Ekran Görüntüleri

Timeline Maker Professional
Timeline Maker Professional
Tümünü Göster