Mindjet MindManager
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
30.01.2012
Toplam İndirme
3955
Üretici Firma
Mindjet
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

Mindjet MindManager 2012 10.0.493

Planlama Programı

MindManager ile işlerinizi, fikirlerinizi organize edebilir, planlayabilir; beyin fırtınası yaparak fikirlerinizi geliştirebilirsiniz.

Program Hakkında

MindManager, görsel bilgi haritaları (akıl haritası) ile beyin fırtınası yapabilir; düşüncelerinizi, fikirlerinizi geliştirebilir, organize edip planlama yapabilirsiniz. Program önce merkez bir tema ile başlayıp daha sonra buna fikirler, notlar, görevler, bağlantılar ve eklentilerden oluşan dallar ekleyerek akıl haritası oluşturabilirsiniz. Bu sayede düşüncelerinizi ve fikirlerinizi çabucak düzenli dokümanlara, düzgün sunumlara, planlara ve projelere dönüştürebilirsiniz.

Maksimum verimliliği sağlamak ve projeleri hızlandırmak için Mindjet MindManager planları, Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint ve benzeri) gibi birden çok veri kaynağıyla ilişkilendirilebilir. Mindjet MindManager yazılımı; 'Fortune 100' (En zengin işletmeler) listesinde bulunan işletmelerin 85'inde ve 'Global 2000' organizasyonlarının neredeyse yüzde 50'sinden fazlasında kullanılır.

Ekran Görüntüleri

Mindjet MindManager
Mindjet MindManager
Tümünü Göster