ADSL Kota
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.03.2010
Toplam İndirme
2827
Üretici Firma
notusis
Uyumlu Sistemler
Windows

ADSL Kota 2.3 PRO

Adsl Kota Sorgulama Programı

Bu programla, limitinizin ne kadarını kullandığınız, ne kadar limitiniz kaldığı gibi bilgilerle birlikte birçok detaylı veriye de ulaşabilirsiniz.

Program Hakkında

ADSL Kota, limitli ADSL kullanıcıları için hazırlanmış bir program. Bu programla, limitinizin ne kadarını kullandığınız, ne kadar limitiniz kaldığı gibi bilgilerle birlikte birçok detaylı veriye de ulaşabilirsiniz. Program Murat Çileli tarafından hazırlanmış.

1. Türk Telekom Verileri

Uygulamanın sol tarafındaki Türk Telekom logosu bulunan iki adet panelde, bilgisayarınızdaki tüm ölçümlerden bağımsız olarak limitli ADSL abonelerinin faturalarına yansıyan Türk Telekom'dan alınan veriler gösterilir. Bu panellerde bulunduğunuz ay içinde yaptığınız indirme miktarı yüzdesel olarak gösterilmektedir.

2. Anlık Trafik Ölçümü

Uygulamanın diğer tüm kısımları Türk Telekom'dan bağımsız çalışır. Bu bölümdeki veriler, sizin belirleyeceğiniz aygıt üzerinde ölçümler yapar ve bunları grafiksel biçimde anlık olarak gösterir. Ölçümü başlattığınız andan itibaren toplam indirme / gönderme miktarı ve geçen süre panellerde görülebilir.

3. Veri Koklama (Packet Sniffing)

Yazılımın "Veri izleme" adı verilen bölümü ile bilgisayarınıza giden gelen veri paketleri; alındığı tarih, kaynak IP, hedef IP, protokol ve paket içeriği bilgileriyle anlık olarak gösterilir. Veri trafiği geçmişini HTML ve CSV biçimlerinde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

ADSL Kota
Tümünü Göster