RoboForm2Go
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.11.2015
Toplam İndirme
1925
Üretici Firma
Siber Systems
Uyumlu Sistemler
Windows

RoboForm2Go 7.9.15.8

Otomatik Form Doldurma Programı

RoboForm2GO, USB bellekten çalıştırılabilen taşınabilir şifre yöneticisi ve otomatik form doldurma programıdır.

Editör yorumu

Roboform'un kurulan versiyonu için Roboform sayfasına bakabilirsiniz.

Program Hakkında

RoboForm2Go, USB Bellek üzerinden çalışan ve kurulum gerektirmeyen bir şifre yöneticisi ve otomatik form doldurma programıdır. Roboform2Go, standart Roboform programından farklı olarak kurulum yapmadan direkt olarak USB bellek ve harici disk gibi cihazlardan çalıştırılabilir. Bu sayede şifrelerinizi yanınızda güvenli bir şekilde taşıyıp istediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz.

RoboForm2Go, bir siteye ilk defa giriş yaptığınızda girdiğiniz kullanıcı adını ve parolayı güvenli bir şekilde kaydeder. Daha sonra o siteye geri döndüğünüzde otomatik olarak giriş yapmanızı sağlar.

Sadece RoboForm2Go Identity'ye tıklayın ve program ekrandaki tüm formu sizin için doldursun. Artık tüm şifrelerinizi hatırlamanıza gerek yok. Tek ana parolayı hatırlamanız yeterli, gerisini RoboForm2Go hatırlar. Aynı zamanda bir şifre yöneticisi olarak bu program daha etkin parolalar kullanmanıza olanak sağlar ve çevrimiçi deneyiminizi daha güvenli hale getirir. RoboForm2Go veri ve şifre güvenliği sağlanması açısından etkin AES şifrelemesini kullanır.

Roboform2GO programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (32 Bit & 64 Bit, Türkçe & İngilizce) uyumludur.

Ekran Görüntüleri

RoboForm2Go Ekran Goruntusu
Tümünü Göster