RoboForm
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
20.08.2015
Toplam İndirme
31056
Üretici Firma
Siber Systems
Uyumlu Sistemler
Windows, iPhone, Android, Mac, iPad

RoboForm 7.9.15.8

Şifre Yöneticisi

RoboForm, web sitelerine otomatik giriş yapmayı kolay ve güvenli hale getiren bir şifre yöneticisidir.

Program Hakkında

RoboForm, web sitelerine giriş için kullanılan bilgileri (kullanıcı adı, e-posta, parola vb) otomatik olarak güvenli bir şekilde kaydeden ve bir sonraki girişlerde bu alanları otomatik olarak dolduran bir şifre yöneticisidir. Roboform, gelişmiş bir yapay zekaya sahip bir parola ve şifre yöneticisidir ve tek tıklama ile internet sayfalarındaki formları doldurmanıza olanak sağlar.

Roboform'da kişisel profiller oluşturup web sitelerindeki uzun kayıt formlarını tek tıklamayla hızlı bir şekilde doldurabilir; Parola Üreticisi özelliği ile rastgele karakterlerden oluşan güvenli parolalar oluşturabilir ve Safe Notes özelliği ile kişisel notlarınızı da güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Roboform verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için DES, 3DES, AES, Blowfish ve RC6 şifremele standartlarını desteklemektedir.

Roboform 7 sürümünden itibaren internet tarayıcılar beraberinde (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera, Safari) Windows'da çalışan programların da kullanıcı adı / parola bilgilerini kaydedilebiliyor. Roboform'u deneme süresi bittikten sonra toplam 10 adet kayıt (website giriş bilgisi vb) olması durumunda ücretsiz olarak kullanılabilirsiniz.

Eğer Roboform'u satın almak isterseniz iki satınalma modeli bulunuyor. Standart modelde yalnızca bir bilgisayara kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eğer Roboform Everywhere olarak satın alırsanız, cihaz sınırı olmaksızın Windows, Mac OS X, iPhone, iPad ve tüm Android tabanlı cihazlarda kullanabilir, şifre ve form verilerinizi tüm bu cihazlar arasında otomatik olarak senkronize edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

RoboForm Ekran Goruntusu
RoboForm Ekran Goruntusu - Ayarlar
Tümünü Göster