PSP Shuffle
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
624
Üretici Firma
Concept Cache
Uyumlu Sistemler
Windows

PSP Shuffle 1.2.3.3

PSP'nizi otomatik olarak fotoğraflarla, müziklerle ve videolarla doldurabilen bir programdır

Program Hakkında

PSP Shuffle, belirttiğiniz bilgisayardaki konumlardan, PSP'nizi otomatik olarak fotoğraflarla, müziklerle ve videolarla doldurabilen bir programdır. İlk kurulumdan sonra, PSP'nize dakikalar içinde tek bir tıkla, medya dosyaları yükleyebilirsiniz. PSP Shuffle'ın özellikleri arasında, tek bir tıkla fotoğrafları, müzikleri ve videoları karışık olarak çalabilme, yüzde temelli sistemle bir medya tipini diğerinden daha fazla olarak tercih edebilme, PSP Shuffle'ın nerede medya dosyası araması gerektiğini söylemenizin yeterli olması ve geri kalan işlemlerin hepsini kendisi yapması sayesinde sunulan kullanım kolaylığı, otomatik olarak karışık çalma tercihlerini ve medya konumlarını hatırlama özellikleri bulunur.

Bunun yanında bağlı PSP veya PSP formatlı bellek cihazlarını otomatik olarak tanıma, çok hızlı depolama ve geri yükleme işlevi sağlamak için indekslenmiş dosya bilgisi gibi yararlı özellikler de PSP Shuffle'la kullanıcılara sunulmaktadır.

1.2.3.3 sürümü, karışık çalınan tüm medyanın tam görünümüne izin verilmediği bellek cihazındaki dizin yapısı hatasını düzeltmekte ve desteklenen dosya uzantılarının karışık çalınması için programı güncellemektedir.