PRTG Network Monitor
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.11.2015
Toplam İndirme
4256
Üretici Firma
Paessler
Uyumlu Sistemler
Windows

PRTG Network Monitor 15.4.20.4775

Ağ İzleme Programı

PRTG Network Monitor, network ve server altyapısını 7/24 izleyen ve detaylı raporlayan bir ağ izleme programıdır.

Program Hakkında

PRTG Network Monitor, bilgisayar ağınızda (LAN, WAN) bulunan switch, router, gateway, modem vb. ekipmanları ve sunucu servislerini (Exchange Server, SQL Server, IIS, Apache Web Server, POP3, SMTP, HTTP, FTP vb.) sürekli kontrol eden ve belirlediğiniz kriterlerin dışında bir durum olduğunda e-posta ya da SMS ile haber veren bir ağ izleme programıdır.

PRTG Network Monitor, 100'den fazla sensör tipiyle (Bandwidth Monitoring Sensors, Web Servers (HTTP) Sensors, SNMP Sensors, Windows/WMI Sensors, Linux/Unix/OS X Sensors, Virtual Servers Sensors, Mail Servers Sensors, SQL Servers Sensors vb.) Mail Server kuyruğunda bekleyen mail sayısından Vimware ESX Server üzerindeki sanal makinelerin disk I/O bilgisine kadar bir çok veriyiizlemekte ve geriye dönük raporlayabilmektedir.

PRTG Network Monitor, web arayüzüne sahip olduğu için istediğiniz yerden bağlanıp yönetme imkanı sunuyor. Ayrıca iPhone, iPad, Android ve Windows Phone için uygulaması var, izleme ve düzenleme işlemleri bu mobil uygulama üzerinden de yapılabiliyor.

PRTG Network Monitor, toplam 100 sensöre kadar ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bundan daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız ücretli sürüme geçmeniz gerekiyor.

Ekran Görüntüleri

PRTG Network Monitor
PRTG Network Monitor
Tümünü Göster