ZenMate
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.08.2015
Toplam İndirme
134424
Üretici Firma
ZenGuard GmbH
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, iPad

ZenMate 5.2.1

IP Gizleme Programı

ZenMate, internet erişimini güvenli hale getiren ücretsiz ip gizleme programıdır.

Program Hakkında

ZenMate, internet erişiminizi şifreli bir şekile getirip kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda ip bilginizi gizleyerek takip edilebilmenizi engeller.

Program internet üzerinde yaptığınız tüm işlemleri (Web sitesi erişim, mail alma & gönderme vb.) çözülmesi imkansız olan 256 Bit bir şifreleme sistemiyle kriptolayarak iletiyor. Bu işlemi kendi sunucuları üzerinden yaptığı için aynı zamanda gerçek ip adresiniz de gizlenmiş oluyor. Bu sayede yasaklı sitelere de erişebiliyorsunuz.

ZenMate'in bu ücretsiz sürümünde 4 farklı ülkeden ( ABD, Almanya, Romanya, Hong Kong) istediğinizi seçip internete o ülke üzerinden erişebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanarak sadece o ülke içerisinde hizmet veren servisleri (Ör: ABD içinde hizmet veren Hulu, Netfilix) kullanabiliyorsunuz.

Akıllı Lokasyon özelliği ile bir web sitesine sürekli aynı ülkeden giriş yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede ülke bazlı servislere erişirken sürekli lokasyon değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.

ZenMate'in ayrıca ücretli olan ZenMate Premium adında bir sürümü daha var. Bu sürümde 10 farklı ülkeden erişim, Windows ve Mac OS X tabanlı bilgisayarlar için masaüstü VPN istemcisi, Malware (zararlı yazılım) engelleme ve turbo hız gibi ek özellikler bulunuyor.

ZenMate, Windows ve Mac OS X tabanlı bilgisayarlarda tarayıcı eklentisi olarak (Chrome, Firefox ve Opera) çalışır. Android, iPhone ve iPad tarafında ise uygulama olarak çalışmaktadır.

Ekran Görüntüleri

ZenMate
ZenMate
Tümünü Göster