Online Armor Free
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.06.2012
Toplam İndirme
1477
Üretici Firma
Tall Emu
Uyumlu Sistemler
Windows

Online Armor Free 5.5.0.1616

Güvenlik Duvarı

Online Armor, etkili ve ücretsiz bir güvenlik duvarıdır.

Program Hakkında

Online Armor; gelişmiş casus ve zararlı yazılımdan korunma özelliklerine sahip ücretsiz bir güvenlik duvarı. Online Armor Free programı bilgisayarınızı bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı koruyarak, kişisel bilgileriniz için güvenlik sağlar.

Online Armor sadece var olan tehditleri değil; casus yazılım, keylogger, trojan, kimlik hırsızlığı, DNS ve ana makine saldırısı, harici programlar tarafından ayarların değiştirilmesi, solucanlar ve diğer ürünlerin gözden kaçırdığı tehlikelere karşı gerçek zamanlı bir analiz gerçekleştirerek olası problemleri de önler.

Online Armor güvenlik duvarı olarak WebShield özelliği ile tüm tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışarak, İnternet'te gezerken farkında olmadan karşılaşacağınız tehlike potansiyeli taşıyan objeleri engeller. Program ayrıca bir "Güvenli programlar" listeli oluşturma imkânı da tanır. Bu sayede güvendiğiniz programların Online Armor Free taramasına takılmamasını sağlayabilir, o sitelerin ve programların pop-up'lar gibi yeni pencereler açmalarına izin verebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Online Armor 2.1.0.131
Tümünü Göster