Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
854
Üretici Firma
Conceptworld
Uyumlu Sistemler
Windows

NoteZilla 7.0

Görüntüsü değiştirilebilir yapışkan kağıtları masaüstüne, belgelerinize yapıştırabilir veya bu kağıtları ağ üzerinden başkalarına yollayabilirsiniz

Program Hakkında

NoteZilla'yı kullanarak, Windows masaüstünde yaratacağınız yapışkan not kâğıtlarına, önemli randevularınızı ve işlerinizi hızlı bir şekilde not edebilir ve bu önemli görevlerin zamanı geldiğinde hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sanal yapışkan not kâğıtları, 3M'in post-it kâğıtlarına benzer. Dolayısıyla bu sanal yapışkan kâğıtları web sitelerine, belgelere, programlara veya diğer herhangi bir pencereye yapıştırabilirsiniz. Masaüstünüz çok dağınık bir hal aldığında, bu kâğıtları klasörlerde düzenleyebilirsiniz.

Bu şekilde düzenlenen yapışkan notu, gerektiğinde bulmak ise çok kolaydır. Bu yapışkan notları, iş arkadaşınızla ağ üzerinden veya eposta ile göndererek (iş arkadaşınız çevrimdışıysa) paylaşabilirsiniz. İçeriklerine, konularına veya kategorilerine göre her notu etiketleyebilirsiniz. Yeni 'Not Tarayıcısı', bu notları çok uygun bir şekilde sınıflandırmanıza, düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Bu notları, şifreleyerek içlerinde gizli bilgiler de tutmanız mümkün. Ayrıca notlarınızı herhangi bir PDA veya cep telefonuyla da eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

NoteZilla'nın diğer özellikleri arasında, not görünümleri, not renkleri, şeffaflık, gelişmiş metin biçimleri, hızlı tuşlar, eklenti dosyaları, not önceliği, her zaman üstte yer alma ve notların sürüklenip bırakılması gibi özellikler yer alır.