Sametran
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
1112
Üretici Firma
Sametran
Uyumlu Sistemler
Windows

Sametran 1.04

Sametran, bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviri programı.

Program Hakkında

Sametran, bir İngilizce çeviri programı. Yenilikçi özellikleri; cümleleri anlamlı bir şekilde çevirmesi, gelişmiş yapay zekâsı, iç içe cümle çözme özelliği, Türkçe dil bilgisi kurallarına uyum ve % 80 ile % 100 arasında çeviri kalitesi sunması dolayısıyla tercih edilen Sametran'ın demo sürümü 200 karakterle sınırlı.

Programın tek dezavantajı çeviri işleminin biraz yavaş olması.

Sametran v1.0 Örnek çeviriler:

İngilizce Metin: Pipeline in 1988, İstanbul Metropolitan Municipality initiated the necessary actions for the rapid transition to natural gas usage in the industry and city network.

Türkçe Çevirisi: 1988'de boru hattı İstanbul Büyükşehir Belediye'si, endüstri ve şehir ağında doğal gaz kullanışına hızlı değişim için gerekli eylemleri başlattı.

Görüldüğü gibi cümleleri günlük konuşmalar derecesinde anlamlı bir şekilde çevirebiliyor. Şimdi daha uzun bir cümleyle daha test edelim.

İngilizce Metin: The reports page is used to generate various reports for a specified reporting period. To generate a report, select a report period using the date selection tools provided on the left hand side, then select a report. After a report is produced, use the icons at the top of the report to export the report or preview the report in print preview mode.

Türkçe Çevirisi: Raporlar sayfası, bir belirtilen rapor verme periyodu için çeşitli raporları oluşturmayı kullanılır. Bir raporu oluşturmak için , sol kenarda sağlanmış tarih seçim araçlarını kullanan bir rapor periyodunu seçiniz , sonra bir raporu seçiniz. Bir rapor üretildikten sonra , raporu vermek için raporun üstünde simgeleri kullanınız veya Baskı Önizleme modunda raporu önceden görünüz.

Ekran Görüntüleri

Sametran
Sametran
Tümünü Göster