Advanced Find and Replace
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.01.2012
Toplam İndirme
1083
Üretici Firma
Abacre
Uyumlu Sistemler
Windows

Advanced Find and Replace 7.1

Metin Düzenleme Programı

Advanced Find and Replace ile akıllı sorgular kullanarak belgelerde arama yapabilir ve satırlar, paragları toplu olarak değiştirebilirsiniz.

Program Hakkında

Advanced Find and Replace, AltaVista 'daki sorgulara benzer akıllı sorgular ile yerel belgelerde arama yapılmasına ve tüm paragrafın ya da satırların değiştirilmesine izin veren bir gelişmiş bir metin düzenleme programıdır.

Farklı uzantılı dosyaları aramak için bir maske belirleyebilir ve daha sonra AltaVista benzeri gibi bir sorgu yapabilirsiniz.- Örneğin, +'Ali Yılmaz' özgeçmiş - maaş sorgusuyla tüm metin, html ve RTF dosyaları arayabilirsiniz. Birden fazla satır içeren metinlerin tüm parçalarını silebilir, değiştirebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz. Örneğin, etiketleyip güncelledikten sonra sitenizin tüm sayfalarına yeni JavaScript eklemek veya tüm sayfalardaki JavaScript'leri silmek çok kolaydır

Bu yardımcı program ayrıca ek özellikler de sunmaktadır. Unix platformlarına bağlantı kurmadan önce Perl skriptlerini dönüştürebilme, bu özelliklerden bir tanesidir.