Norton Security with Backup
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.07.2015
Toplam İndirme
2022
Üretici Firma
Symantec
Uyumlu Sistemler
Windows

Norton Security with Backup 2015 22.0

Antivirüs Programı

Norton Security with Backup; bilgisayar, akıllı telefon ve tablet için yedekleme özelliği içeren tam kapsamlı antivirüs programıdır.

Program Hakkında

Norton Security with Backup (önceki adıyla Norton 360), adında da anlaşılacağı üzere bilgisayarınız için virüs koruması, internet tehditlerine karşı güçlü koruma ve yedekleme özellikleri içeren gelişmiş bir antivirüs programıdır.

Windows ve Mac OS X desteğinin yanısıra sahip olduğunuz iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlar ve tablet cihazlara da kurulabilirsiniz. Bu sayede tek program kullanarak kişisel verilerinizin hepsini virüslerden ve diğer internet tehditlerinden koruyabilirsiniz.

Norton Security with Backup, Norton Antivirüs programının tüm özelliklerine (virüs, casus yazılım,trojan, hileli web siteleri, casus yazılımlar, spam e-postalar, Truva atı, şifre çalma hileleri, spyware, bilgisayarınıza izinsiz girişler ve benzeri tüm online tehditlere karşı virüs koruma ve güvenlik sağlama) sahiptir ve aynı zamanda ilave olarak aşağıdaki ek özelliklere sahiptir.

Norton Online Family ile çocuklarınızın internet güvenli bir şekilde gezinmelerini sağlayabilir, hangi web sitelerini ziyaret ettiklerini ve sosyal ağlardaki (Facebook, Twitter vb) etkinlikleri ve sohbet ettikleri kişileri takip edebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme bilgisayarınızdaki önemli dosyaları (Fotoğraflar, videolar, müzikler vb) sürekli olarak harici ya da başka bir diske yedekler, bu sayede olası bir disk çökmesi vb. durumda dosyalarınızı yedekten kısa bir süre içinde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Norton Security with Backup, ücretsiz 25GB'lık online yedekleme alanı da sunmaktadır.

Norton Bootable Recovery Tool bilgisayarınız virüs bulaşması sonucunda açılamaz duruma geldiğinde kurtarma yapabilmek için başlatılabilir (bootable) özelliği olan bir acil durum CD'si (DVD ya da USB'de olabilir) oluşturur.

Ekran Görüntüleri

Norton 360
Norton 360
Tümünü Göster