Norton Internet Security
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2014
Toplam İndirme
1936
Üretici Firma
Symantec
Uyumlu Sistemler
Windows

Norton Internet Security 2014 21.5.0

Antivirüs Programı

Norton Internet Security; bilgisayarınızı tüm virüslere karşı korur ve internetteki diğer tehditlere karşı da koruma sağlar.

Program Hakkında

Norton Internet Security 2014, bilgisayarınızı virüs, trojan, malware, casus yazılım,Truva atı, reklam programı, spyware, trojan gibi internet tehditlerine karşı koruma ve bilgisayarınızdaki bilgileriniz için ekstra güvenlik sağlayan bir antivirüs programıdır.

Norton Internet Security; bir ağa bağlıyken veya online durumdayken bilgisayarınıza ve dosyalarınıza zarar verebilecek tehlikeli saldırıları teknolojik tarama teknolojisi sayesinde engeller.

Norton Internet Security programının güvenli web teknolojisi, internetten gelecek tehlikeleri bilgisayarınıza henüz zarar vermeden yok edecektir. Online alışveriş ve bankacılık gibi işlemlerinizi programın sağlayacağı ortam içinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm özelliklerine ek olarak; kullanıcıların rahatlıkla anlayabilecekleri kolay arayüzü ile tehlikeler ve performans hakkında kullanıcıları uyarır ve bilgisayarın sürekli olarak hızlı çalışabilmesine olanak sağlar.

Ekran Görüntüleri

Norton Internet Security
Norton Internet Security
Tümünü Göster