NoClone Home Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
183
Uyumlu Sistemler

NoClone Home Edition 3.2.35

Ev veya şirket ağınızda, bir süre sonra ne kadar fazla aynı dosya kopyası olduğunu ve aynı dosyaların her bilgisayara kaç kere indirildiğini tahmin bile edemezsiniz.

Program Hakkında

İnternetten çok fazla dosya indirdikten sonra kaç tane birbirinin aynısı dosyaya sahip olduğunuzu fark edemeyebilirsiniz. Kopya dosyalar genellikle işe yaramaz ve gereksizdir; bu yüzden bu dosyaları sisteminizde tutmak sabit disk alanınızın boşuna harcanmasından başka bir anlama gelmez. Sabit diskiniz; kullanmadığınız pek çok belge, MP3, fotoğraf ve video ile dolu olabilir.

NoClone; CRC ya da dosya ismi denetimi yerine bit-bit eşleştirme yöntemini kullanarak bilgisayarınızdaki gerçek kopya dosyaları bulup silebilir. Müzik, fotoğraf ve metin belgeleri gibi istediğiniz dosya türünde kopya dosya araması yapabilen programın sahip olduğu 'Smart Marker' özelliği sayesinde hangi dosyaların silineceğini belirleyebilirsiniz. Program ayrıca yaptığınız aramaları kaydetme özelliğine de sahiptir. Kopya dosyalar üzerinde silme, taşıma ve kopyalama gibi işlemleri gerçekleştirebilen NoClone ile sabit diskinizi temizleyebilir ve dosyalarınızı daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.