Network Asset Tracker
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.10.2012
Toplam İndirme
1684
Uyumlu Sistemler
Windows

Network Asset Tracker 4.0

Ağ Envanter Programı

Network Asset Tracker ile ağınızdaki tüm bilgisayarların donanım ve yazılım envanterini çıkartabilirsiniz.

Program Hakkında

Network Asset Tracker, ağ üzerindeki bilgisayarlara herhangi bir program yüklemeden yazılım ve donanım envanterini toplu bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan ağ envanter programdır. Network Asset Tracker; işletim sistemi, donanımlar, kurulu programlar ve bilgisayarlarda çalışan işlemlerle ilgili hızlı ve eksiksiz bilgi edinmenize imkân sağlar.

Network Asset Tracker, bilgisayarlarda kullanılan programlar için lisans takibi yapmanıza ve donanım ve yazılım envanterlerini HTML, MS Excel, XML, MS Visio XML Drawing and RTF formatında kaydetmenize imkan sağlar.

Network Asset Tracker aşağıdaki bileşenler için envanter oluşturmaktadır:

İşlemci (CPU) tipi ve hızı, BIOS bilgisi ve Seri Numarası, Anakart bilgisi, Ethernet Kartı (NIC) bilgisi, Toplam Bellek (RAM) Miktarı ve takılı olan Bellek modülleri, Sabit Disk (HDD) boyutu ve model bilgisi, CD/DVD bilgisi, Ekran Kartı bilgileri, Modem ve yazıcılar.

İşletim sistemi bilgileri (Versiyon, Product Key ve Product ID), Service Pack durumu, Kurulu olan diğer programlar ve bu programlara ait ürün anahtarı (Product Key) bilgisi.

Ekran Görüntüleri

Network Asset Tracker Ekran Goruntusu - System
Network Asset Tracker Ekran Goruntusu - Software
Tümünü Göster