McAfee VirusScan Plus
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.07.2013
Toplam İndirme
10995
Üretici Firma
McAfee
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

McAfee VirusScan Plus 2009

Antivirüs Programı

McAfee VirusScan Plus, korsanlar tarafından gerçekleştirilen saldırılara,virüslere,casus yazılımlara karşı aktif koruma sağlar.

Editör yorumu

Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan bilgi formunu doldurduktan sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz. McAfee e- posta adresinize konfirmasyon bağlantısı gönderecektir.

Program Hakkında

McAfee VirusScan Plus, korsanlar tarafından gerçekleştirilen saldırılara,virüslere,casus yazılımlara karşı aktif koruma sağlar. Böylece internette gezinme, arama yapma ya da dosya indirme işlemlerini güvenle gerçekleştirirken önem verdiğiniz verileri korur.

McAfee SiteAdvisor özelliğinin web güvenilirlik derecelendirmesi, sizi güvenli olmayan internet sitelerinden uzak tutar. McAfee VirusScan Plus ayrıca, virüs koruması ile malware, spyware, trojan (Truva atı) gibi casus yazılımlara karşı korunmayı bir arada kullanarak çok yönlü saldırılara karşı gelişmiş bir güvenlik sağlar. McAfee güvenlik hizmeti sürekli yazılım güncelleştirmeleri yayınlayarak, sistem korumanızın her an güncel kalmasına yardımcı olur. McAfee'nin bu güvenlik yazılımı ile evinizdeki birden çok bilgisayarın güvenliğini denetleyebilirsiniz. Dahası, yazılımın geliştirilmiş çalışma prensibi sayesinde yazılım sizi rahatsız etmeden etkili bir şekilde korur.

Ekran Görüntüleri

McAfee VirusScan Plus
McAfee VirusScan Plus
Tümünü Göster